Зелений чай з молоком позбавляє зайвих кілограмів

Зелений чай з молоком – ​​перевірений засіб для позбавлення від зайвих кілограмів. Цей унікальний напій чудово вгамовує голод, при цьому містить незначну кількість калорій. 

Лише один розвантажувальний день на зеленому чаї з молоком допоможе вам скинути до двох кілограмів без шкоди для здоров’я і зусиль з вашого боку. 

Поєднання зеленого чаю і молока дає дивовижний результат. Зелений чай сприятливо впливає на організм, покращує травлення, виводить з організму шлаки і токсини. 

Молоко, додане в зелений чай знижує апетит, що робить цей напій незамінним для бажаючих позбутися зайвих кілограмів. Зелений чай з молоком – унікальний засіб оздоровлення 

Як приготувати зелений чай з молоком? 

Є декілька способів приготування цього дивовижного напою:

 – Необхідно взяти 1,5 літра молока, підігріти його до появи пухирців, після чого зняти з вогню, не довівши до кипіння. Додайте в розігріте молоко дві столові ложки чайного листа, накрийте кришкою і дайте настоятися протягом 10 хвилин, після чого процідіть напій.

 – Змішати в розігрітій чашці 2/3 свіжозавареного чаю і 1/3 молока.
 – Слід заварити дуже міцний чай, після чого змішати його з молоком у пропорції 1:1. 

Як приймати зелений чай з молоком? 
Протягом дня, через кожні дві години випивати по одній чашці цілющого напою. 

Протипоказання 
При індивідуальній непереносимості молока, хворобах нирок і жовчного міхура не рекомендується проводити такі розвантажувальні дні.

Напишіть відгук